• Wpisów: 56
  • Średnio co: 36 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 18:31
  • Licznik odwiedzin: 3 011 / 2099 dni
 
baad
 
Usłyszeliśmy pukanie do pokoju, to był  Liam. Chłopak, widząc że leżymy na łóżku, wytłumaczył się po co przyszedł i wyszedł zawstydzony. Zaczęliśmy się z Malikiem śmiać, gdy weszła Natalia z Niall'em odrazu wypytywali się z  czego się śmiejemy. Wytłumaczyliśmy im, też się śmiali z biednego Liam'a . Wzięłam od nich torby z zakupami i poszłam do kuchni, myślałam że przyniosą  puste torby bo wszystko zjedzą po drodze ale nie, w torby były pełne. Rozpakowałam zapiekanki i zaczęłam przygotowywać kolację , przygotowałam zapiekanki. Podałam je do stołu i wszyscy zasiedliśmy do jedzenia. Zjedliśmy kolację, niestety chłopcy musieli iść przygotować się do koncertu. Pożegnałyśmy się z nimi całusem, chłopcy wyszli a my zostałyśmy same. Posprzątałyśmy po kolacji . Przebrałyśmy się w piżamy,
moja wyglądała tak
www.we-dwoje.pl/(…)galeria_we_dwoje_20.jpg…
A Natalii tak
urstyle.pl/(…)043_f846756e019ea371cb3ebffc1318fb610…
Usiadłyśmy na naszych łóżkach i włączyłyśmy telewizję by móc obejrzeć koncert. Siedziałyśmy i jadłyśmy popcorn, koncertu jezcze nie było. Włączyłyśmy na jakiś program gdzie mówili o gwiazdach i w ogóle . Najpierw mówili coś o Bruno Marsie a następnie o Little Mix. Wspomnieli że Zayn i Perrie nie są  już razem. Skończyli temat LM i zaczęli mówić o naszych chłopcach, a następnie o mnie i o Natalii. Nie miałyśmy zamiaru słuchać  co o nas mówią więc, przełączyłyśmy. Koncert już  się zaczął. Chłopcy jak zwykle byli świetni, Zayn i Niall zadedykowali nam Little Thing . Directioner  podniosły zapalone wyświetlacze w górę , wyglądało to cudownie. Zaczęłyśmy z Natalią płakać, siedziałyśmy przytulone do siebie, usłyszałyśmy pukanie do pokoju, wszedł Simon. Widząc nas wtulone w siebie i płaczące, zaczął się śmiać. Usiadł obok nas na łóżku, wyłączył telewizor i zaczął.
S:Dziewczyny, nie płaczcie. Ogarnijcie się i idźcie spać. Ja jutro rano przyje tu, by was dopilnować abyście wstały. I powiedziałem waszemu nauczycielowi tańca, żeby co jakiś czas były przerwy bo nie możecie się przemęczać. Wiecie o co chodzi.
Uśmiechnął się do nas, przytulił na dobranoc i wyszedł. Zachował się  jak nasz tata, żeby nie robić mu na złość zgasiłyśmy światła i poszłyśmy spać.
*Rano*
Obudził nas Simon, była godzina 9:00, a o 10:00 miałyśmy próbę . Szybko zerwałyśmy się  z łóżka i poszłyśmy zjeść śniadanie, zrobiłyśmy tosty.
Po szybkim zjedzeni śniadania poszłyśmy się przebrać.
Ja założyłam to
sphotos-a.ak.fbcdn.net/(…)540877_154813438011143_19…
A Natalia to
sphotos-c.ak.fbcdn.net/(…)16668_131668416992312_175…
. Zeszłyśmy na dół i pobiegłyśmy na sale ćwiczeń, był tam ....

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego